Máte otázky?

Napíšte nám vaše otázky, odpovieme vám... KONTAKT

Kniha o Slovensku

Ukážem Ti Slovensko II
I will show you Slovakia II

kniha o Slovensku


Spolupracujeme 

Dovolenka na Slovensku

www.e-zeny.sk

 Spolok pre obnovu dediny

Odporúčame

Ubytovanie na Kysuciach

ubytovanie Kysuce

Dovolenkový poukaz
ako DARČEK!Úvod arrow Profil
Profil E-mail

Od roku 2005 sa zaoberám poskytovaním služieb v cestovnom ruchu na Slovensku.

Na jednej strane som počúvala želania klientov, na strane druhej som vnímala problémy ubytovateľov.
Počas uplynulých rokov som mala možnosť navštíviť rôzne ubytovacie zariadenia na Slovensku ale aj v zahraničí.
Stretla som sa s ústretovým personálom a nádherne a vkusne zariadenými chatami, penziónmi a hotelmi, ale nedali sa prehliadnuť ani nedostatky, ktoré som ako klient pociťovala. 

Naopak, pri práci ako ubytovateľ som zistila, že neexistuje komplexný poradný inštitút, alebo poradenstvo pre ubytovateľov, ktoré by mi pomohlo v mojej snahe kvalitne a v súlade aj so zákonom poskytovať služby, ktoré odo mňa moji hostia očakávali. A pravdaže problémy so zháňaním kvalitného personálu a udržaním  úrovne poskytovaných služieb ma naučili vnímať situáciu v cestovnom ruchu na Slovensku v inom uhle pohľadu.

Všetky informácie pre rozbeh a fungovanie ubytovania akejkoľvek kategórie som si musela ťažko zháňať. A určite nepoviem nič nové, keď uvediem, že veľa dverí, na ktoré som klopala ostali zatvorené..:-)

Preto som sa rozhodla, že tieto svoje skúsenosti a vedomosti odovzdám všetkým tým, ktorí tak ako ja pociťujú nedostatok informácii a budem sa snažiť pomôcť alebo aspoň poradiť zvládnuť problémy ubytovateľov.

Správne rozhodnutie ubytovateľa pre obsah ponuky a úroveň svojich služieb, hosťom hľadajúcim dobrú cenu ale aj kvalitu, môže napomôcť získať ale aj udržať si stáleho klienta v našich krásnych a príjemných chatách, chalupách, penziónoch ale v nemalej miere aj hoteloch.  

Ak však niekto hľadá pomoc ako hosť a nevie sa správne rozhodnúť, ktorá chata alebo penzión spĺňa predstavy o jeho vytúženej dovolenke, veľmi rada mu ukážem a poradím, na čo dbať pri rezervácií, čo vyžadovať, čo očakávať, ak chce svoj aktívny odpočinok prežiť čo najlepšie.

Aktívnou spoluprácou s CK Tricio ( špecialistom na dovolenky na Slovensku od roku1996 ) jej konateľkou Gabrielou Revickou ( lektorkou v CR ), garantujem poskytovanie veľmi kvalitných informácií v oblasti poradenstva v cestovnom ruchu na Slovensku ubytovateľom, ich hosťom a všetkým, ktorých problematika CR zaujíma.

 

Môj profil:

2005
Ukončené štúdium Efektívny manažment
Dosiahnutý stupeň:
certifikát ies ( International Education Society, London ), certifikačný stupeň E/SK/CC/I/bbb/20202b

 

Od 2005 - 2010

Kaštieľ PéchySprávkyňa súkromnej vidieckej rezidencie Kaštieľ Péchy a manažérka ubytovania v súkromí

Lovecký Dom & Park, Hermanovce

 

2007
účastníčka a absolventka kurzu v projekte „Zvýšenie adaptability ľudských zdrojov pre trh práce v oblasti cestovného ruchu“ v oblasti:

I.              Úvod do problematiky cestovného ruchu

II.            Marketingová stratégia v cestovnom ruchu

III.           Informačné technológie v cestovnom ruchu

Originálne kurzy viedli top manažéri z oblasti cestovného ruchu, zástupcovia katedier cestovného ruchu slovenských vysokých škôl a lektori českého partnera.

Zdroj podpory: Európsky sociálny fond, Iniciatíva spoločenstva EQUAL

Rozvojové partnerstvo projektu: RRA TATRY SPIŠ, SANTK n.o., SŠZ CR, ÚPSVAR Prešov a združená škola umeleckých remesiel z Brna.

 

Jeseň 2007
Podmienkou absolvovania spomínaného kurzu v projekte, bola záverečná práca na tému " Viacdňová ponuka pre skupinu návštevníkov v regióne" ako komplexný produkt s itinerárom, ktorý obsahoval všetky náležitosti, trasy, ubytovanie, ceny pre klientov, propagačnú vizualizáciu vrátane mapky trasy a pod. 

V hodnotení špecialistami Regionálnej rozvojovej agentúry Tatry - Spiš, Slovensko-švajčiarského združenia cestovného ruchu som sa umiestnila na 3.mieste, čo ma predurčilo na účasť na záverečnej poznávacej zahraničnej ceste spolu s ďalšími 35 účastníkmi. Viac o tejto ceste bude uverejnene v časti Čo vás zaujíma

 

Rok 2009

Historické Hotely SlovenskaPočas môjho pôsobenia na pozícii manažér Kaštieľa Péchy, Lovecký Dom & Park, Hermanovce, sa stávame zakladajúcim členom združenia Asociácia Historických Hotelov Slovenska.

Následne členom asociácie Historických Hotelov Európy.

 

Rok 2010

Najlepší hotelový koncept roka 2010Kaštieľ Péchy, získava na konferencii Hotel & Gourmet Forum v Bratislave, v spolupráci s  Hospodárskymi novinami cenu  za „Najlepší hotelový koncept roka 2010“

 

 

 

 

 

 

Jeseň 2010
Rozvinutá spolupráca s CA Tricio a CA Tricio Literary & Holiday Company ( Slovenskedovolenky s.r.o.), ako maklérka pre predaj pobytov na chatách, chalupách, penziónoch na Slovensku.

2011
Poradenstvo, konzultácie, školenia a rady pre ubytovateľov a chatárov na Slovensku.

2012
členka Spolku pre obnovu dediny

2014
založenie CA Chatari.sk - pobyty na Slovensku v chatách, chalupách, penziónoch na Slovensku

 

Valéria Petrová

( Som členkou OZ E-ženy )
 


 

 

 
Chatari.sk
Chatari.sk
Chatari.sk
Všetky práva vyhradené! © 2008 Chatari.sk
 
Tvorba-webov.sk