Máte otázky?

Napíšte nám vaše otázky, odpovieme vám... KONTAKT

Kniha o Slovensku

Ukážem Ti Slovensko II
I will show you Slovakia II

kniha o Slovensku


Spolupracujeme 

Dovolenka na Slovensku

www.e-zeny.sk

 Spolok pre obnovu dediny

Odporúčame

Ubytovanie na Kysuciach

ubytovanie Kysuce

Dovolenkový poukaz
ako DARČEK!Úvod arrow Čo vás zaujíma arrow Záverečná poznávacia zahraničná cesta naprieč Európou
Záverečná poznávacia zahraničná cesta naprieč Európou E-mail

Záverom absolvovaného kurzu v projekte „Zvýšenie adaptability ľudských zdrojov pre trh práce v oblasti cestovného ruchu“, ktorého som sa zúčastnila, bolo vypracovanie záverečnej práce na tému „Viacdňová ponuka pre skupinu návštevníkov v regióne“ ako komplexný produkt s itinerárom, ktorý obsahoval všetky náležitosti, trasy, ubytovanie, ceny pre klientov, propagačnú vizualizáciu vrátane mapky trasy a pod.

V hodnotení špecialistami Regionálnej rozvojovej agentúry Tatry - Spiš a Slovensko-švajčiarskeho združenia cestovného ruchu som sa umiestnila na 3.mieste, čo ma predurčilo na účasť na záverečnej poznávacej zahraničnej ceste spolu s ďalšími 35 účastníkmi. Na okraj len spomeniem, že v projekte sa zúčastnilo 360 účastníkov.

Cesta trvala 12 dní na trase:

Tatranská Kotlina ( Slovensko ) - Schwangau ( Neuschwanstein, Nemecko) – Chur – Locarno – Zermatt ( Švajčiarsko ) – Chamonix – Briancon – Carcassone – Lurdy ( Francúzsko ) – Andorra – Gerona, Roses ( Costa Brava, Španielsko ) – Monaco – Padova ( Taliansko ) – Innsbruck ( Rakúsko ) – Tatranská Kotlina

ChatariTáto originálna cesta, vzhľadom na svoju naddimenzovanú náročnosť a reálie prostredia bola aj skutočnou prípadovou štúdiou organizovania takejto akcie, čím sa stala nezabudnuteľným zážitkom pre všetkých jej účastníkov. V každom meste nás čakali nielen prehliadky atraktivít, ale predovšetkým sprievodcovia a lektori danej oblasti cestovného ruchu.

Poznatky z prednášok, pobytu, vnímanie kultúry a úrovne služieb sa snažím vniesť aj do svojho postoja, svojich rád a názorov ubytovateľom aj klientom na Slovensku.

Moje postrehy a odporúčania z tejto cesty, ale aj postrehy z cestovania po Slovensku, budete mať možnosť prečítať si postupne na týchto stránkach.

Verím, že Vás moje zážitky pobavia, ale aj ponúknu pohľad do činnosti a fungovania rôznych produktov CR u nás aj v zahraničí.

ChatariAk nemáte možnosť cestovať tak vedzte že:

Ubytovatelia a chatári s prísnym pohľadom na potreby klienta sú tí správni ubytovatelia.

Aj keď sa chystáme na dovolenku ako klienti, mnohokrát ani nevieme, čo vyžadovať, čo brať ako samozrejmosť a čo nie je vhodné žiadať. Zorientujte sa...

V prípade, že by ste radi reagovali, alebo pridali svoj poznatok, napíšte mi na Táto emailová adresa je zabezpečená proti spamovým robotom, musíte mať aktivovný Javascript na jej zobrazenie
Vopred ďakujem za vaše postrehy.

 

Valika Petrová
konzultantka pre výber dovolenky a ubytovateľov na Slovensku

 
< Predch.
Chatari.sk
Chatari.sk
Chatari.sk
Všetky práva vyhradené! © 2008 Chatari.sk
 
Tvorba-webov.sk